a:2:{s:5:"ukryj";a:3:{s:12:"nazwaserwisu";s:1:"1";s:9:"nadrzedne";s:1:"1";s:7:"element";s:1:"1";}s:9:"kolejnosc";s:1:"0";}

pl en

Zaangażowanie społeczne

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu Aarsleff wspiera projekty, które przyczyniają się do budowania trwałych fundamentów dla rozwiązywania aktualnych problemów społecznych. Odpowiednio do swych możliwości firma wspiera również inicjatywy społeczne zgłaszane przez pracowników.
Współpraca z Fundacją Lubię Pomagać
W 2013 roku wsparliśmy projekt Fundacji Lubię Pomagać wychodzący naprzeciw jednemu z istotnych problemów społecznych, jakim jest starzenie się polskiego społeczeństwa.
W ramach projektu powstał unikatowy podręcznik Sztuka komunikacji z osobami u kresu życia, który został przygotowany przez zespół praktyków na co dzień opiekujących się ciężko i przewlekle chorymi. Książka jest napisana w sposób przystępny, a podawana w niej wiedza została uzupełniona praktycznymi podsumowaniami i ilustracjami, ułatwiającymi wykorzystywanie publikacji w opiece nad chorymi. Podręcznik będzie służył podejmowanym przez fundację działaniom szkoleniowym skierowanym do służby medycznej, wolontariuszy oraz rodzin osób u kresu życia.
Fundacja Lubię Pomagać prowadzi ogólnopolskie działania edukacyjno-szkoleniowe, informacyjne i wydawnicze związane z poprawą opieki nad osobami ciężko i przewlekle chorymi oraz ich rodzinami.

Jesteśmy partnerem Komitetu Lokalnego IAESTE przy Politechnice Rzeszowskiej w programie międzynarodowej wymiany praktyk studenckich.
Wsparliśmy również Ogólnopolskie Dni Dużych Rodzin organizowane w Grodzisku Mazowieckim.

 

Zaangażowanie społeczne - Podziękowanie
Zaangażowanie społeczne - Podziękowanie od fundacji lubię pomagać
Podziękowania dla firmy Aarsleff
Podziękowania dla firmy Aarsleff
Fundacja Lubię Pomagać
Fundacja Lubię Pomagać sponsor Aarsleff