a:2:{s:5:"ukryj";a:3:{s:12:"nazwaserwisu";s:1:"1";s:9:"nadrzedne";s:1:"1";s:7:"element";s:1:"1";}s:9:"kolejnosc";s:1:"0";}

pl en

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA I PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Aktualnie do działu Generalnego Wykonawstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BRANŻA BUDOWLANA - HYDROTECHNICZNA
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  1. analiza dokumentacji projektowej
  2. udział w wizjach lokalnych
  3. weryfikacja przedmiarów robót
  4. prowadzenie korespondencji przetargowej z Zamawiającym
  5. pozyskiwanie ofert podwykonawczych na usługi, materiały i roboty budowlane
  6. prowadzenie negocjacji handlowych
  7. udział w przygotowywaniu umów podwykonawczych
  8. analizy ofert podwykonawczych
  9. sporządzanie budżetów ofertowych i realizacyjnych
  10. sporządzanie wstępnych harmonogramów robót
  11. sporządzanie kosztorysów ofertowych, powykonawczych i robót dodatkowych
  12. prezentacja budżetów i ofert dla Dyrekcji spółki wg ustalonych procedur
  13. prowadzenie baz danych

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe techniczne
  2. min. 3 lata doświadczenia w pracy w dziale ofertowym
  3. bardzo dobra znajomość przepisów prawa
  4. umiejętność kosztorysowania (Norma Pro)
  5. samodzielność
  6. punktualność
  7. umiejętność analizowania dokumentacji technicznej
  8. rzetelność i umiejętność współpracy
  9. mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  2. odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  3. realizację ciekawych projektów
  4. samodzielność przy realizacji zleconych zadań
  5. możliwość rozwoju zawodowego
  6. pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, PPE)

Osoba Kontaktowa

Marlena Gołofit
+48 22 648 88 34
mgo@aarsleff.pl

Kandydatów prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.