a:2:{s:5:"ukryj";a:3:{s:12:"nazwaserwisu";s:1:"1";s:9:"nadrzedne";s:1:"1";s:7:"element";s:1:"1";}s:9:"kolejnosc";s:1:"0";}

pl en

Spawacz

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Kutno

 Opis stanowiska:

  • spawanie konstrukcji stalowych,  części i elementów konstrukcji
  • przygotowanie materiału do łączenia technikami spawalniczymi według dokumentacji technicznej
  • dbanie o prawidłowy przebieg procesu i procedury spawania
  • obsługa maszyn i urządzeń spawających

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • samodzielność przy realizacji zleconych zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • umiejętność spawania metodą 111 – spawanie elektrodą otuloną
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność, terminowość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Osoba Kontaktowa

Kariera
22 648 88 34
kariera@aarsleff.pl

Kandydatów prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.