a:2:{s:5:"ukryj";a:3:{s:12:"nazwaserwisu";s:1:"1";s:9:"nadrzedne";s:1:"1";s:7:"element";s:1:"1";}s:9:"kolejnosc";s:1:"0";}

pl en

MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH

Opis stanowiska:

  1. rzetelna i terminowa realizacja napraw oraz serwisów
  2. bieżąca konserwacja maszyn i ich naprawy
  3. wykonywanie okresowych przeglądów technicznych
  4. sporządzanie raportów z prowadzonych działań
  5. przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa
  6. dbanie o powierzone mienie firmowe

Wymagania:

  1. wykształcenie średnie techniczne
  2. umiejętność czytania schematów hydraulicznych i elektrycznych
  3. rzetelność, terminowość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  4. umiejętność pracy w zespole
  5. mile widziana znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego
  6. mile widziane uprawnienia SEP i/lub dozorowe UDT
  7. gotowość do podróży służbowych max. 3 dni w tygodniu

Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  2. atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  3. realizację ciekawych projektów
  4. samodzielność przy realizacji zleconych zadań
  5. możliwość rozwoju zawodowego
  6. bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE finansowany przez pracodawcę)

Osoba Kontaktowa

Beata Słomka
609 602 508
bsl@aarsleff.pl

Kandydatów prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.