a:2:{s:5:"ukryj";a:3:{s:12:"nazwaserwisu";s:1:"1";s:9:"nadrzedne";s:1:"1";s:7:"element";s:1:"1";}s:9:"kolejnosc";s:1:"0";}

pl en

Mechanik maszyn budowlanych

Opis stanowiska:

naprawa i serwis maszyn budowlanych

wykonywanie okresowych przeglądów technicznych

usuwanie awarii występujących w trakcie eksploatacji

Wymagania:

doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych i/lub urządzeń technicznych

wyksztalcenie kierunkowe

mile widziana umiejętność czytania schematów hydraulicznych i elektrycznych

mile widziane dodatkowe uprawnienia

dokładność, samodzielność, odpowiedzialność za wykonywaną pracę,

gotowość do podróży służbowych

prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie

samodzielność przy realizacji zleconych zadań

możliwość rozwoju zawodowego

bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE finansowany przez pracodawcę)

Osoba Kontaktowa

AARSLEFF
+48 609602508
bsl@aarsleff.pl

Kandydatów prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.