a:2:{s:5:"ukryj";a:3:{s:12:"nazwaserwisu";s:1:"1";s:9:"nadrzedne";s:1:"1";s:7:"element";s:1:"1";}s:9:"kolejnosc";s:1:"0";}

pl en

KIEROWNIK BUDOWY Inżynieria Bazwykopowa

Opis stanowiska:

  1. planowanie, nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z umową, harmonogramem oraz budżetem, w oparciu o przepisy prawa (m.in.: Prawo Budowlane, Prawo Zamówień Publicznych, KC, rozporządzenia)
  2. zagwarantowanie na budowie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości realizowanych prac
  3. rozwiązywanie problemów technicznych we współpracy z zamawiającym
  4. dbałość o optymalne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa i odpowiedzialność za wynik
  5. na realizowanym kontrakcie
  6. sporządzanie harmonogramów realizacyjnych, koordynacja prac podwykonawców, usługodawców oraz dostawców
  7. przeprowadzanie odbiorów robót i rozliczeń z zamawiającym
  8. weryfikacja budżetów, raportowanie przebiegu prac i wyniku finansowego
  9. prowadzenie dokumentacji budowy

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe techniczne
  2. doświadczenie w realizacji kontraktów przez okres minimum 3 lat
  3. doświadczenie w realizowaniu projektów renowacji sieci kanalizacyjnych
  4. uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci
  5. znajomość przepisów prawa
  6. samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętność działania i reagowania w sytuacjach kryzysowych
  7. rzetelność, umiejętność współpracy, komunikatywność
  8. mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  1. atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  2. premia uzależniona od wyniku
  3. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  4. odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  5. realizację ciekawych projektów
  6. samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  7. pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, PPE)

Osoba Kontaktowa

AARSLEFF
22 648 88 34
kariera@aarsleff.pl

Kandydatów prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.