a:2:{s:5:"ukryj";a:3:{s:12:"nazwaserwisu";s:1:"1";s:9:"nadrzedne";s:1:"1";s:7:"element";s:1:"1";}s:9:"kolejnosc";s:1:"0";}

pl en

Kierownik Budowy

Aktualnie do działu Generalnego Wykonawstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY
- PROJEKTY HYDROTECHNICZNE -
Miejsce pracy: pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  1. planowanie, nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z umową, harmonogramem oraz budżetem, w oparciu o przepisy prawa (m.in.: Prawo Budowlane, Prawo Zamówień Publicznych, KC, rozporządzenia)
  2. zagwarantowanie na budowie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości realizowanych prac
  3. rozwiązywanie problemów technicznych we współpracy z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i nadzorem autorskim
  4. dbałość o optymalne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa i odpowiedzialność za wynik
    na realizowanym kontrakcie
  5. koordynacja prac podwykonawców, usługodawców oraz dostawców
  6. przeprowadzanie odbiorów robót i rozliczeń z zamawiającym
  7. rozliczanie i odbieranie zleconych prac podwykonawczych, usług i dostaw
  8. prowadzenie korespondencji z zamawiającym
  9. inicjowanie zmian projektowych
  10. raportowanie przebiegu prac i wyniku finansowego
  11. prowadzenie dokumentacji budowy
  12. aktywny udział w kontraktacji podwykonawców
  13. weryfikacja budżetów
  14. sporządzania harmonogramów realizacyjnych
  15. samodzielna funkcja w budownictwie w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe techniczne
  2. doświadczenie w realizacji kontraktów jako Generalny Wykonawca przez okres minimum 5 lat
  3. doświadczenie w realizowaniu projektów w branży hydrotechnicznej
  4. uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności hydrotechnicznej lub równoważne – warunek konieczny
  5. znajomość przepisów prawa
  6. samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętność działania i reagowania
    w sytuacjach kryzysowych
  7. rzetelność, umiejętność współpracy, komunikatywność
  8. mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  1. atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  2. premia uzależniona od wyniku
  3. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  4. odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  5. realizację ciekawych projektów
  6. samodzielność
  7. możliwość rozwoju zawodowego
  8. samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  9. pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, PPE)

Osoba Kontaktowa

Marlena Gołofit
+48 22 648 88 34
mgo@aarsleff.pl

Kandydatów prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.