a:2:{s:5:"ukryj";a:3:{s:12:"nazwaserwisu";s:1:"1";s:9:"nadrzedne";s:1:"1";s:7:"element";s:1:"1";}s:9:"kolejnosc";s:1:"0";}

pl en

INŻYNIER DS. KOSZTORYSOWANIA I PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Aktualnie do Pionu Ofertowanie poszukujemy Kandydatki/ Kandydata na stanowisko

BRANŻA BUDOWLANA
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  1. sporządzanie budżetów ofertowych i realizacyjnych
  2. analiza dokumentacji projektowej
  3. udział w wizjach lokalnych
  4. weryfikacja przedmiarów robót
  5. prowadzenie wstępnych rozmów handlowych
  6. sporządzanie wstępnych harmonogramów robót
  7. prowadzenie baz danych

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe techniczne
  2. znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  3. mile widziane doświadczenie w tworzeniu kosztorysów i budżetów
  4. mile widziane doświadczenie w pracy w dziale ofertowym
  5. umiejętność analizowania dokumentacji technicznej
  6. rzetelność i umiejętność współpracy
  7. mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  2. atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  3. realizację ciekawych projektów
  4. samodzielność przy realizacji zleconych zadań
  5. możliwość rozwoju zawodowego
  6. bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków)

Osoba Kontaktowa

Marlena Gołofit
+48 22 648 88 34
mgo@aarsleff.pl

Kandydatów prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.