a:2:{s:5:"ukryj";a:3:{s:12:"nazwaserwisu";s:1:"1";s:9:"nadrzedne";s:1:"1";s:7:"element";s:1:"1";}s:9:"kolejnosc";s:1:"0";}

pl en

Inżynier ds. kosztorysowania i przygotowania produkcji

Opis stanowiska:

  1. sporządzanie budżetów ofertowych i realizacyjnych
  2. analiza dokumentacji projektowej
  3. udział w wizjach lokalnych
  4. weryfikacja przedmiarów robót
  5. prowadzenie wstępnych rozmów handlowych
  6. sporządzanie wstępnych harmonogramów robót
  7. prowadzenie baz danych

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe techniczne
  2. znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  3. mile widziane doświadczenie w tworzeniu kosztorysów i budżetów
  4. mile widziane doświadczenie w pracy w dziale ofertowym
  5. umiejętność analizowania dokumentacji technicznej
  6. rzetelność i umiejętność współpracy
  7. mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  2. atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  3. realizację ciekawych projektów
  4. samodzielność przy realizacji zleconych zadań
  5. możliwość rozwoju zawodowego
  6. bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków)

Osoba Kontaktowa

Marlena Gołofit
22 648 88 34
mgo@aarsleff.pl

Kandydatów prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.