a:2:{s:5:"ukryj";a:3:{s:12:"nazwaserwisu";s:1:"1";s:9:"nadrzedne";s:1:"1";s:7:"element";s:1:"1";}s:9:"kolejnosc";s:1:"0";}

pl en

O nas

Aarsleff Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Per Aarsleff z siedzibą w Danii. W Polsce firma działa od 1996 roku. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa specjalistycznych robót geotechnicznych. Specjalizujemy się również w projektowaniu i wykonawstwie robót hydrotechnicznych w wodach śródlądowych i morskich. Należymy do grona liderów w wyżej wymienionych obszarach pod względem jakości świadczonych usług, jak i obrotów. Naszym dużym atutem jest możliwość korzystania z doświadczeń wszystkich wchodzących w skład grupy Per Aarsleff firm działających na całym świecie.

Jesteśmy na rynku polskim niekwestionowanym liderem w zakresie technologii pali prefabrykowanych. Posiadamy duży i nowoczesny park maszynowy, co pozwala na realizację złożonych projektów geotechnicznych w sektorach: przemysłowym, drogowym i kolejowym, rezydencjalnym oraz hydrotechnicznym. Współpracujemy z liderami rynku budowlanego w Polsce.

Działamy na terenie całego kraju poprzez sieć Biur Regionalnych. Mamy również własne wyspecjalizowane Biuro Projektowe.

Firma Aarsleff jest solidnym, profesjonalnym i godnym zaufania partnerem. Dobrą opinię zawdzięczamy determinacji w realizowaniu stawianych przed nami zadań oraz przywiązaniu do wysokiej jakości świadczonych usług i wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.
Jesteśmy aktywnym członkiem Polskiego Zrzeszenia Wykonawców Fundamentów Specjalnych, organizacji zrzeszającej większość polskich firm wykonawczych działających na rynku specjalistycznych robót geotechnicznych.